Nincs engedélyezve a javascript.

Nyereményjáték szabályzat

Ottali Online – Kincskereső játék

A Könyvmolyképző Kiadó nyereményjátékot hirdet a 2026. április 23. és 26. között megrendezésre kerülő Ottali Online keretében.

A Kincskereső játék egy nyomozós, állomásokon át tartó játék a konyvmolykepzo.hu weboldalon. 

A nyereményjátékban való részvételhez kapcsolódó feladatok:

1. Látogass el a játék nyitó állomására, vagy indulj el a kiadó közösségi oldalain olvasható bejegyzések valamelyikéről!

2. Írd fel magadnak a versike mellett található betűt – erre szükséged lesz a megfejtéshez! 

3. Fejtsd meg, melyik könyvről (és annak melyik kiadásáról) szól a versike! Ha megvan, látogass el a kiadó weboldalán ennek a könyvnek az adatlapjára.

3. A könyv adatlapján keresd meg a borítót, és lapozz tovább a borítóról! A következő megfejtendő versikét a borító utáni képen találod. (Ha túl kicsi, és nem tudod elolvasni a versikét, a grafikára nyomva ránagyíthatsz a képre.)

4. Ismételd a lépéseket addig, amíg el nem érsz az utolsó állomásra! Tehát: írd fel a betűt, fejtsd meg a borító melletti grafikán olvasható versikét, menj át a versikéből megfejtett könyv adatlapjára!

5. Az utolsó állomáson versikét már nem találsz, de egy utolsó betűt igen! 

6. Megvan az összes betűd, a betűk sorrendje viszont összekeveredett. A kapott betűkből egy vicces könyvmoly fogalmat rakhatsz össze! 

7. Küldd el nekünk a neved, az e-mail címed és a megfejtést az alábbi űrlapon:
https://forms.gle/uQqHropUWQmKSU7RA 

+1: Ha megvan a megfejtés, írd be a https://konyvmolykepzo.hu/hir/ után az URL-be a megfejtést, ékezetek nélkül. Itt egy kis meglepetést találsz! 😉 

PÉLDA:
Például ha a megfejtés Könyvmolyképző lenne, erre a weboldalra kellene ellátogatnod:
https://konyvmolykepzo.hu/hir/konyvmolykepzo 

A játékban való részvétel határideje: 2026. április 26. éjfél
Sorsolás: 2026. április 27.

A helyes megfejtést beküldők közül 3 nyertest sorsolunk, akiknek a nyereménye fejenként:
1 db szabadon választott KönyvSárkány kötet
1 db SárkányTojás

Figyelem!
A KönyvSárkány köteteket a https://konyvsarkany.hu/ készleten lévő, rendelhető kötetei közül választhatják a nyertesek.
A SárkányTojások színe változhat a játék grafikájához képest, a nyertesek tojásának színe meglepetés!


A nyertesek nevét nyilvánosan közzétesszük az eredményhirdetés posztjaiban, és a megadott e-mail címen is értesítjük. 

A nyertesek e-mail címét és nevét csak a kiértesítés miatt tároljuk, a kiértesítés és a nyereménnyel kapcsolatos egyeztetések után az adatokat tovább nem tároljuk.

A nyereményjáték Instagramon, Facebookon és Molyon zajlik, de a Meta és a Moly semmilyen módon nem szponzorálta, nem támogatja és nem kezeli.

A játékban való részvétellel elfogadod a fenti szabályokat és feltételeket.